MG50-BS-DC
MG50-BS-DC
MG50-BS-DC
Base de ligações Copied to clipboard
MG50-BS-DC
Ø18mm Pole for 50mm modular LED tower light(MTG/MTC/MTR)
IP65
  • Product Feature
    Pole type base module
  • Voltage
    DC:24V
  • Dimension
    Ø50x86
  • Materials
    ABS
  • Protection rating
    IP65
  • Certificate
※ Please refer to technical information page for detailed specification including measurement.
(PDF Viewer, PDF Download, Auto-CAD)
  • Product Feature
  • Product Specifications
  • Download
  • Related Products
  • Base module for modular LED tower light
  • Ivory/Silver/Black options are available in accordance with customers' preference
  • Shift locking design realizes assembly and disassembly without additional tools
  • Push buttons on the terminal helps you to realizes easy wiring
  • Ambient operating temperature : -30℃ ~ +50℃